Ahol a virágokat és a vásárlókat is szeretik - Borhy Kertészet főoldal
Borhy Kertészet - Budapest

VIRÁGZÓ SZÍNPOMPÁS ÉVELŐK .......

Kezdőoldal | Álláshirdetés

Álláshirdetés

A Borhy Kertészet állást hirdet kertészeti eladó munkakör betöltésére

Munkakör:

  1. Kertbarátokkal, vásárlókkal történő kommunikáció személyesen, telefonon, email-en.
  2. Szaktanácsadás, értékesítés, rendelésfelvétel, áruátvétel.
  3. Fizikai állóképességet is igénylő növényápolás és karbantartás.

Elvárások:

  1. Szakirányú közép - vagy felsőfokú végzettség.
  2. Pályakezdő vagy szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.
  3. Széles körű és magas szintű növényismeret.
  4. Jó kommunikációs készség.
  5. Eredményes munka önállóan és csapatban is végezve.
  6. Motiváltság, lendületes hozzáállás, rugalmasság, szakma iránti elhivatottság, pozitív személyiség.
  7. Számítástechnikai alapismeretek.

Előny:

  1. Szakmai gyakorlat.
  2. B” kategóriás jogosítvány.
  3. „Zöld könyv” (Engedély növényvédő szerek forgalmazására).

Amit kínálunk:

  1. Több mint 10 éves múltú, napjainkban két kertészettel rendelkező, országosan egyedülálló programokban résztvevő cégben való munkavégzés.
  2. Kiváló, összeszokott és jó hangulatú csapat, melyben lehetőség van a dinamikus szakmai fejlődésre.
  3. Korrekt fizetés, hosszú távú munkalehetőség.

info@borhykert.hu

  1. Képpel ellátott szakmai önéletrajz.
  2. Rövid (max.600-700 karakter) bemutatkozás, motivációs levél.
  3. Fizetési igény megjelölése.

Jelentkezési határidő: 2016. március 31.

Üdvözlettel:
Borhy Kertészet Csapata

www.borhykert.hu

Borhykert - Kertészet, kertépítés Budapesten

BORHY KERTÉSZET

Ahol a virágokat és a vásárlókat is szeretik.
1152 Budapest, Régi Fóti út 77., email: info@borhykert.hu